یک لینک برای تعیین رمز عبور جدید به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود.

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در گنجینه نیروی انسانی
گنجینه نیروی انسانی معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات گنجینه نیروی انسانی و نیز راهکارهای گنجینه نیروی انسانی برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت گنجینه نیروی انسانی توضیح داده شده است.
محتویات این سند
• این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که گنجینه نیروی انسانی از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده گنجینه نیروی انسانی از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران گنجینه نیروی انسانی را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
• این سند به مواردی که در اختیار گنجینه نیروی انسانی نیست و گنجینه نیروی انسانی هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات گنجینه نیروی انسانی و افراد ثالثی که در استخدام گنجینه نیروی انسانی نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.
اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
• شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت گنجینه نیروی انسانی اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار گنجینه نیروی انسانی قرار می دهید.
• پس از ورود به سایت گنجینه نیروی انسانی شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات گنجینه نیروی انسانی نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
• گنجینه نیروی انسانی کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
• گنجینه نیروی انسانی به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت گنجینه نیروی انسانی اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های گنجینه نیروی انسانی و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
• گنجینه نیروی انسانی از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات گنجینه نیروی انسانی، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
• گنجینه نیروی انسانی اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
o در صورت ادغام گنجینه نیروی انسانی در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات گنجینه نیروی انسانی یا خروج کامل پرسیده می شود.
o در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
o در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از گنجینه نیروی انسانی بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
• گنجینه نیروی انسانی ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت گنجینه نیروی انسانی از آن استفاده کند.
ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
• شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت گنجینه نیروی انسانی تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در گنجینه نیروی انسانی آن ها را در سایت گنجینه نیروی انسانی وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد گنجینه نیروی انسانی ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
• شما می توانید به طور کامل از گنجینه نیروی انسانی و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از گنجینه نیروی انسانی حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.
محدودیت دسترسی به اطلاعات
• گنجینه نیروی انسانی دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات گنجینه نیروی انسانی یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
• گنجینه نیروی انسانی جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
• امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. گنجینه نیروی انسانی تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) گنجینه نیروی انسانی مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.
سایت های لینک شده
این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینك”) پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت گنجینه نیروی انسانی نیستند و گنجینه نیروی انسانی در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی گنجینه نیروی انسانی نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.
تغییرات در این سیاست ها
گنجینه نیروی انسانی حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت گنجینه نیروی انسانی خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .
پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم گنجینه نیروی انسانی در میان بگذارید.

Registering for this site allows you to access your order status and history. Just fill in the fields below, and we'll get a new account set up for you in no time. We will only ask you for information necessary to make the purchase process faster and easier.
ورود